Datum: 13.06.2016

Vložil: Milan Onderka

Titulek: Cena

Dobrý den.
Z rodinných důvodů jsme nemohli zůstat na vyhodnocení. Z fotek jsem zjistil, že moje dcera, Jana Onderková, byla asi na 3. místě (kategorie 11-15let). Můžete mě to prosím potvrdit? Je možné si dodatečně vyzvednout cenu?
Děkuji.

Vložil: PBK

Titulek: CENA

Ahoj Stando,

cenu má u sebe Honza Ferenz, nějakým způsobem ti to předáme.

Ahoj Standa.
Dověděl jsem se,že jsem byl na bedně.Bohužel jsem nemohl zůstat na vyhlášení.Proto se ptám zdali tuto cenu dostanu.

Datum: 18.04.2016

Vložil: Jirka

Titulek: Bolatická 20

Zdravím všechny borce, kteří bojovali v Bolaticích ať už to bylo na 10 nebo 20 km. Počasí bylo perfektní, nemělo chybu a tak na startu bylo hodně běžců a pochodujících.
Vím že je složité pořádat takovou velkou akci, ale mám dvě připomínky k pořadatelům, které by se do budoucna daly vylepšit.
Jedna byla , že trať byla v lesních úsecích špatně značená, kdy žluté šipky přilepené na stromech nebyly dobře vidět a byly malé , ten kdo trať běžel poprvé ji mohl přehlédnout . Zvolil bych červenou barvu a větší cedulky . Druhá připomínka se týká občerstvení U Chmelíku . Na vodu se muselo čekat ve frontě, než se nalije z PETKY, to je při takovém dlouhém závodě špatné, když se závodník zastaví . Pití mohlo stát na stole nalité, odkud by si ho běžci mohl vzít, aniž by na něj čekali .
Zdar a sílu do dalších závodu v Opavě a Štepánkovicích !

Vložil: Marek

Titulek: Re: Bolatická 20

ahoj, vyridime poradatelum.

Datum: 20.03.2016

Vložil: Vojta G.

Titulek: Perfektní Jarní Kravaře

Díky za skvěle připravený a zorganizovaný závod! Je vidět, že jej pořádali běžci bežcům! Za nízké startovné skvělý servis, dobré zázemí (horký čaj, jídlo, stan na převlékání,...), rychle spočítané a zveřejněné výsledky, pěkné ceny a nakonec i ten luncheon meat nebyl tak zlý! :) (jen příště připravit trochu více sýrových ;) ) A hlavně super atmosféra! Moc díky, Vojta G.