Archiv článků

Mokrolazecký přespolňák_POBL2019/20

05.10.2019 11:00
https://www.prespolnak.cz/propozice/ Propozice Termín 15. září 2018   Běžecký závod jednotlivců   Centrum závodu: Sportovní areál Mokré Lazce („na kurtech“)   Tratě: 10 km 4 km Dětská trať (pro děti do 12 let. Dle počtu přihlášených dětí budou postaveny tratě cca...

Výsledky z Hlučína + aktualizace POBLu

30.09.2019 07:06
výsledky Běhu Hlučínem najdeš TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY   poprvé v POBLu vidíte i výsledovku s koeficientem dle věku (ten se může v průběhu změnit)   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

Běh Hlučínem_POBL2019/20

28.09.2019 16:00
Běh Hlučínem     Datum: 28.9.2019; 16:00 - náměstí Hlučín Prezentace: od 15:00 Trasa: 8,3km start a cíl na hlučínském náměstí Startovné: 50Kč (občerstvení v ceně) https://www.hlucinskybeh.cz/(https://www.hlucinskybeh.cz/

Výsledky z Modelu + aktualizace POBLu

26.09.2019 07:08
výsledky z Běhu kolem komína Model najdeš TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY   poprvé v POBLu vidíte i výsledovku s koeficientem dle věku (ten se může v průběhu změnit)   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

Foto z Hlučína

24.09.2019 12:49
fotky z Dvanáctky z Jasének najdeš TADY   kdo nepřišel, určitě o hodně přišel, i o most speciálně postavený pro tento běh !!!

Runfest Ostrava

23.09.2019 05:56
Jednou maratoncem, navždy maratoncem, no nevím, mám jich za sebou 70, díky nim jsem poznal kus světa ale poslední jsem běžel před 10 léty. To už jsem pozoroval problémy při pohybu, běhu, ale koho nic nebolí, jedině snad mrtovolu. Skončilo to operaci plotenky a skoro roční pauzou...ale dostal...