Diskuze

Datum: 13.06.2016

Vložil: Standa Halfar

Titulek: Re: CENA

Ahoj.
Dík za kladné vyřízení.

Datum: 12.06.2016

Vložil: Stanislav Halfar

Titulek: Dotaz ohledně ceny

Ahoj Standa.
Dověděl jsem se,že jsem byl na bedně.Bohužel jsem nemohl zůstat na vyhlášení.Proto se ptám zdali tuto cenu dostanu.

Datum: 18.04.2016

Vložil: Jirka

Titulek: Bolatická 20

Zdravím všechny borce, kteří bojovali v Bolaticích ať už to bylo na 10 nebo 20 km. Počasí bylo perfektní, nemělo chybu a tak na startu bylo hodně běžců a pochodujících.
Vím že je složité pořádat takovou velkou akci, ale mám dvě připomínky k pořadatelům, které by se do budoucna daly vylepšit.
Jedna byla , že trať byla v lesních úsecích špatně značená, kdy žluté šipky přilepené na stromech nebyly dobře vidět a byly malé , ten kdo trať běžel poprvé ji mohl přehlédnout . Zvolil bych červenou barvu a větší cedulky . Druhá připomínka se týká občerstvení U Chmelíku . Na vodu se muselo čekat ve frontě, než se nalije z PETKY, to je při takovém dlouhém závodě špatné, když se závodník zastaví . Pití mohlo stát na stole nalité, odkud by si ho běžci mohl vzít, aniž by na něj čekali .
Zdar a sílu do dalších závodu v Opavě a Štepánkovicích !

Datum: 18.04.2016

Vložil: Marek

Titulek: Re: Bolatická 20

ahoj, vyridime poradatelum.

Datum: 20.03.2016

Vložil: Vojta G.

Titulek: Perfektní Jarní Kravaře

Díky za skvěle připravený a zorganizovaný závod! Je vidět, že jej pořádali běžci bežcům! Za nízké startovné skvělý servis, dobré zázemí (horký čaj, jídlo, stan na převlékání,...), rychle spočítané a zveřejněné výsledky, pěkné ceny a nakonec i ten luncheon meat nebyl tak zlý! :) (jen příště připravit trochu více sýrových ;) ) A hlavně super atmosféra! Moc díky, Vojta G.

Datum: 21.03.2016

Vložil: Marek

Titulek: Re: Perfektní Jarní Kravaře

dík

Datum: 08.03.2016

Vložil: Jirka

Titulek: Ludgeřovická 15

Zdravím všechny běhouny a mám dotaz na pořadatele běhu v Ludgeřovicích . Co znamenají ta prázdá okna ve výsledcích 38, 47,48, 142, 148 a další....... to jsou bezejmení závodnici , nebo se to bude ještě nějak doplňovat ?
Jinak závod byl skvělý, organizace na jedničku a hlavně přálo počasí ! Všem díky !

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek