Diskuze

Datum: 10.09.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Opavská míle

stacilo to, pristi tyden to zase rozjedem a ted v sobotu v Chuchelne

Datum: 01.06.2015

Vložil: Kubin Jiří

Titulek: Hněvošicka 10

Ahoj Marku, zeptej se prosím Tě Davida Střižíka jak doběhl v Hněvošicích. Ja jsem doběhl celkově pátý, ale ve výsledcích jsem až šestý. Někdo přede mnou je prostě navíc, ale nevím kdo
Díky Jirka

Datum: 01.06.2015

Vložil: David Střižík

Titulek: Re: Hněvošicka 10

Já na to právě Marka upozornil - špatné výsledky. Měl bych být 9. podle mne v čase kolem 43:33 (naměřeno na mých garminech). Bohužel nemám správně ani pozici a ani čas no, ale není to mou chybou. :-(

Datum: 02.06.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Hněvošicka 10

jj, zkuste napsat jaskovi, mam nekde jeho mail, pohledam

Datum: 30.05.2015

Vložil: Ivan Riedl

Titulek: Hlučínský půlmaraton

Špatná organizace. Po 1. kilometru nás děvčata z občerstvovací stanice přesvědčovala, že půl maraton se běží jinou trasou než kde běží čelo závodu. 2x jsem se ptal a 2x nás posílala jinudy. Samozřejmě po dalších 2 kilometrech jsme byli opět v pasti. Po 3 kilometrech 2x stát, na to jsem neměl nervy a radši jsem to ukončil.
Když jsem šel děvčatům "poděkovat" ještě v průběhu závodu, tak mi řekli, že se teprve před chvíli dozvěděli kudy máme vůbec běžet.

Datum: 30.05.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Hlučínský půlmaraton

jestli chcete napsat clanek ohledne hlucinskeho pulmaratonu, tak ho napiste na prajzskybk@atlas.cz. my s timto zavodem nemame nic spolecneho. tento zavod poradaji lide z hlucina, nas se netyka.

Datum: 31.05.2015

Vložil: Mirek Kovaluk

Titulek: Re: Hlučínský půlmaraton

Mohu potvrdit, co zde uvádí Ivan Riedl, nerozumím tomu, jak může někdo organizovat závod na takto z hlediska orientace komplikované trati a postavit tam hned na první stanoviště lidi, kteří absolutně netuší, kudy vede trať a pošlou celou skupinu běžců špatně. Takto hned na začátku závodu ztratit zhruba 5 minut než vám dojde, že běžíte špatně je zásadní a totálně rozhodí váš plán na tento závod. Vlastně po necelých 10 minutách závodu jsem věděl,že je po závodě a prostě si to jen tak zaběhnu.
Takže celkově zklamán, sice hezká trať, ale zásadní chyba v organizaci a neschopnosti zajistit na trať lidi, kteří o trati mají přehled!

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek