5. ročník - 2.10.20106

výsledky

FOTO

Zástupce krnovské cyklistické rodiny Ocásků - Martin zvítězil  s velkým náskokem v hlavním běhu letošního Fachmana. Stejně suveréní byla mezi ženami "známá firma"- Petra Pastorová. Počasí i přes hrozby meteorologů vydrželo v ideální běžecké podobě a tak si cestu na Svobodu našlo 115 dospělých borců a takřka stovka dětí a mládeže. Svoboda patřila běžcům, vše se odehrávalo na návsi před hasičárnou. Trasa rozhodně nebyla jednoduchá, běžci mi určitě potvrdí, že i na Prajzské máme kopce. Pořadatelé pod vedením Michala Pavláska podali skvělý výkon, Michal ostatně podal skvělý výkon i na trati a obsadil v kategorii B 3. místo. Z Kravař nás dorazilo 10, nejlépe zaběhla Jana - celkově třetí a již zmíněný Michal. Po vyhlášení proběhla tombola, ve které byli odměněni takřka všichni co vydrželi do konce. Díky pořadatelům za příjemné dopoledne a můžeme se těšit na příští ročník.