Invaze Prajzského BK do Březové

03.04.2016 19:25

Letošní ročník Caramba Runu přilákal do malebné vesnice Březová 112 běžců. Proč si pořadatelé z Caramby vybrali zrovna vesnici Březová na okraji Oderských vrchů? Je to jednoduché, pochází zde totiž lídr jejich týmu Roman Janeček. Polovina trasy byla dolů a druhá polovina až do cíle zase nahoru, tak by se dal jednoduše popsat dnešní závod. Trasa vedla šotolinou v polích, osadami v okolí Březové a z větší části pak lesním terénem. Caramba je relativně nový, mladý tým, který je vidět na běžeckých akcích a nyní se stejně důrazně pustili také do organizace běhů, což jsme měli možnost poznat také na podzim v Borové. Dneska to v Březové vypadalo skoro jako přebor našeho klubu, přijelo nás z Kravař okolo patnácti. Nejlépe zaběhl Michal Pavlásek, který převzal roli klubové dvojky, ale šlapal po něm Honza. Na stupně vystoupali již zmíněný Michal - byl třetí nad 40 let a třináctý celkově! Také Ericha a Karla Stuchlíka neminula bedna nad 60. Celkovým vítězem se stal Jan Sýkora z Dukly, nejrychlejší ženou byla Lucie Gruchalová. Pořadatelům patří dík za povedenou akci.