Palestina (Štěpánkovice)

27.04.2015 21:03

Rekordní účast, atraktivnější trasa, bezchybná organizace - tak nějak bych charakterizoval letošní Štěpánkovický běh. Organizátoři prodloužili trasu o velice pěkný, kopcovitý úsek, čímž se ze Štěpánkovické desítky stal celkem náročný polo-kross na 12 km. Letošní účast byla rekordní. Na startu hlavního běhu se sešlo rovných 80 běžců, což je absolutní číslo v posledních letech a další desítky běžců se zúčastnili rámcových běhů pro příchozí a běhů pro školní mládež. Organizačně byl závod výborně zvládnutý, pořadatelský tým se rozšířil, presentace, zajištění trasy, vyhlášení výsledků - všechno mělo spád. Výsledkový servis byl k dispozici ihned na místě a již dvě hodiny po závodě byl k dispozici na internetu, což není samozřejmostí ani u vyhlášenějších a dražších závodů. Velice pozitivně ovlivnil dění v depu moderátor, aktivní sportovec- Petr Nycz, který fundovaně provázel celé dopoledne. Vítězem běhu se stal Robert Antczak a stanovil tak nový rekord trasy. Mezi ženami byla nejrychlejší Voráčková Adéla z Vítkovic. Neztratili se ani běžci PBK, nejlépe zaběhl Daniel Ostrak - 11. místo celkově, Jirka Kubín poprvé startoval za náš klub a bylo z toho 3. místo v kategorii a 3. místo nad 60 let vybojoval také Erich. Byla to povedená akce - všem doporučuji!!!