Program vyhlašování POBLu
17.08.2018 10:15
Program vyhlašování Prajzsko-opavské běžecké ligy 2017/18:
od 17:30 - 18:00
prezentace, předávání dárku pro ty, co zaběhli min. 5 závodů
od cca. 18:00
představení nových závodů v lize, statistika ligy....
vyhlašování vítězů v kategoriích, nejlepších žen a mužů
po vyhlášení bude následovat tombola pro ty, co zaběhli min. 15 závodů,
pak bude tomboly pro ty, co zaběhli min. 5 závodů
volná zábava
seznam těch, kteří mají nárok na dárek (min. 5 závodů):
Tégláš Pavel 26
Burda Filip 25
Rinková Radka 22
Heider Radim 21
Janeček Roman 19
Mrovec Dušan 19
Jeziorski Piotr 19
Artim Radek 19
Salawa Jiří 18
Kolich Rosťa 17
Salamonová Kateřina 16
Hájovský Tomáš 16
Gruchala Vojtěch 15
Gargoš Stanislav 15
Jalůvka Tomáš 15
Bořucká Andrea 15
Bardaševský Lubomír 15
Jalůvková Renáta 15
Kružberská Nikola 15
Pašek Petr 14
Rinka Erich 14
Rinka Tomáš 14
Hudeczek Pavel 13
Platzek Jiří 13
Škapa Marek 12
Ferenz Jan 11
Jašek Roman 11
Popek Martin 10
Ocásek Martin 9
Kamrád René 9
Bořucký Jiří 9
Legerská Hana 8
Lecián Martin 8
Kabaja Jiří 8
Halfar Stanislav 7
Varyšová Jana 7
Žídek Roman 7
Dominik Ondřej 6
Zbořilová Ivana 6
Šmída Zdeněk 6
Zajíček Michal 6
Záloha Miroslav 6
Dominiková Jana 6
Hlaváč Bronislav 6
Vlček Jiří 6
Nováková Aneta 6
Kokošek Oldřich 5
Wittek David 5
Němec Jakub 5
Beneš Pavel 5
Suchánková Marie 5
Program vyhlašování Prajzsko-opavské běžecké ligy 2017/18:
datum: 31.8.2018 - Restaurace Slanina - Kravaře
od 18:00 - 18:30
prezentace, předávání dárku pro ty, co zaběhli min. 5 závodů
od cca. 18:30
představení nových závodů v lize, statistika ligy....
vyhlašování vítězů v kategoriích, nejlepších žen a mužů
po vyhlášení bude následovat tombola pro ty, co zaběhli min. 15 závodů,
pak bude tombola pro ty, co zaběhli min. 5 závodů
volná zábava
seznam těch, kteří mají nárok na dárek (min. 5 závodů):
modře obarvení = hodnotnější tombola (min. 15 závodů)
Tégláš Pavel 26
Burda Filip 25
Rinková Radka 22
Heider Radim 21
Janeček Roman 19
Mrovec Dušan 19
Jeziorski Piotr 19
Artim Radek 19
Salawa Jiří 18
Kolich Rosťa 17
Salamonová Kateřina 16
Hájovský Tomáš 16
Gruchala Vojtěch 15
Gargoš Stanislav 15
Jalůvka Tomáš 15
Bořucká Andrea 15
Bardaševský Lubomír 15
Jalůvková Renáta 15
Kružberská Nikola 15
Pašek Petr 14
Rinka Erich 14
Rinka Tomáš 14
Hudeczek Pavel 13
Platzek Jiří 13
Škapa Marek 12
Ferenz Jan 11
Jašek Roman 11
Popek Martin 10
Ocásek Martin 9
Kamrád René 9
Bořucký Jiří 9
Legerská Hana 8
Lecián Martin 8
Kabaja Jiří 8
Halfar Stanislav 7
Varyšová Jana 7
Žídek Roman 7
Dominik Ondřej 6
Zbořilová Ivana 6
Šmída Zdeněk 6
Zajíček Michal 6
Záloha Miroslav 6
Dominiková Jana 6
Hlaváč Bronislav 6
Vlček Jiří 6
Nováková Aneta 6
Kokošek Oldřich 5
Wittek David 5
Němec Jakub 5
Beneš Pavel 5
Suchánková Marie 5
Diskusní téma: Program vyhlašování POBLu
Nebyly nalezeny žádné příspěvky.