Štěpánkovice pro atlety MK Seitl !!!

30.04.2017 20:37

Pod dohledem svého šéfa Otty Seitla zvítězili v dnešním běhu ve Štěpánkovicích Petra Pastorová a Ondřej Dominik. Suverén většiny běhů v poslední době, Martin Ocásek, se pohyboval v prostoru startu " v civilu", takže  jeho neúčasti Ondra dokonale využil. Na druhém místě doběhl Roman Janeček z Caramby. Šílené počasí posledních dnů se naštěstí uklidnilo, takže i lesní úseky byly běhatelné. Pořadatelé pozměnili trasu, ale záměr zatraktivnit závod během přes závodiště a Albertovskou bažantnici kvůli nedohodě s majiteli nevyšel. Přesto se závod prodloužil na 13,4 km a dnešní časy jsou zároveń novými traťovými rekordy. Hlavního závodu se dnes zúčastnilo 85 běžců, krátkou variantu na 5 km si vyzkoušelo 15 běžců a dalších 60 borců se zúčastnilo dětských běhů. V cili vše fundovaně moderoval Petr Nyč a hlavní pořadatel Jirka Bořucký vyjádřil spokojenost s dnešní akcí. Z našeho klubu opět velká účast, napočítal jsem 11. běžců v naších dresech. Nejlépe Michal - 11. místo a Adrea Vitásková - 3. místo ženy celkově, Erich - 2. místo nad 60. Pořadatelům poděkujme za pečlivě připravené běžecké dopoledne a na viděnou hned zítra v Jilešovicích.