Tak 1. ročník POBLu je za námi

17.06.2015 13:18

14.6. se uskutečnil poslední závod, který byl součásti POBLu, Běh zámeckým parkem. O prvním místě již bylo předem rozhodnuto jak v ženské, tak v mužské kategorii. Rozhodovalo se ale o zbývajícím umístění. Díky absenci Honzy Ferenze zůstal na třetím místě David Střižík z Caramba!Teamu a druhé místo díky účasti v posledním závodě připadlo na Daniela Ostráka z Prajzského BK Kravaře. S přehledem vyhrál Roman Janeček z Caramba!Teamu, a tak se jejich team stal nejúspěšnějším teamem ročníku. 

Ženskou kategorii ovládly ženy nad 35 let. Celkově vyhrála Jaroslava Pokorová, před druhou Pavlou Mattovičovou a třetí Renátou Jalůvkovou.

 

Vyhlášení vítězů proběhne po běhu Olšinky kros 19.7.2015, kde bude poprvé představen nový putovní pohár pro celového vítěze, na kterém bude vyryto Romanovo jméno. Budou předána trička vítězům mužské a ženské kategorie. Pro všechny účastníky POBLU, kteří mají odběhnuto minimálně 5 závodů a budou na vyhlášení, bude připraven "pěkný" dárek.

 

Olšinkama začíná i 2. ročník POBLU. Letošní účastníci budou automaticky zařazeni i do dalšího ročníku, vyškrtnu jen ty neaktívní, co mají 0-2 závody. Mohou se samozřejmě znovu přihlásit. Ostatní, kteří nechtějí dále pokračovat, nechť mi to napíšou na pobl@atlas.cz.

 

Oproti loňsku se budou měnit závody i počet závodů. I systém bodování bude malinko obměněn.  Vše se před prvním závodem dozvíte. 

 

Chtěl bych poděkovat sponzorům, bez kterých by pro Vás nebyly připraveny dárky, ani by nebyl pohár a trička pro vítěze.

Děkuji Bronislavu Hlaváčovi (Audit WEB) za putovní pohár, firmě Model Obaly a.s. a Kelly-Bart StatekSeniors za finanční dary.

 

Mnoho zdaru v dalším ročníku Vám přeje

 

Marek Rinka

POBL

pro výsledky klikni

 

Diskusní téma: Tak 1. ročník je za námi

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek