Tak je to za námi

23.03.2014 14:27

Po překrásné sobotě se nám počasí v neděli trošku zkazilo a ráno jemně poprchávalo. Pro bězce je ale toto počasí ideální. Již od rána přijižděli závodníci na Olšinky. A letos se jich sešlo opravdu hodně, rekordní účast - 124 běžců a běžkyň + mnoho děti. Zastoupeny byly všechny věkové kategorie. Na jarní desítce je trať rovinatá a tak časy byly rychlé. Pro první místo si podle očekávání zaběhl Robert Antczak časem 0:32:32 před druhým Honzou Fouskem (0:32:43) a Tomášem Sosnou (0:33:40).  V ženách celkově byla nejrychlejší Petra Pastorová časem 0:38:28 před Lucii Kolkovou (0:38:52) a naší Janou Richterovou (0:41:19).

Při závodě byl poprvé ostře otestován náš nový výsledkový systém a fungoval na jedničku. Výsledky byly hotové chvíli po závodě.

Snažili jsme se Vám co nejvíce zpříjemnit zázemí závodu, jak jen to je na Olšinkách možné. Bohužel jisté nedostatky neodstraníme - sprchy...toto není v naších silách.

Doufáme, že jste byli se závodem spokojeni a budete se k nám rádi vracet. Dalším závodem, který pořádáme, je Běh zámeckým parkem 15.6.2014.

Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na Vás při dalších závodech.