Stává se již skoro tradicí, ze počasí na Olšinky krosu bývá vždy velmi letně extrémní. Co jiného taky v červenci čekat. I letos slunce svítilo a pálilo běžce do zad. Na startovní čáru se postavilo 70 zavodníků a v 10 hod. se vydali na tři okruhy po kutských lukách s kouskem asfaltu na cyklostezce. Většinou se běželo stále na přímém slunci, a tak teplota krve u všech dosahovala skoro varu. V mužské katerogii se díky teplu dal předpokládat skvělý výkon milovníka veder Marka Škapy, který skončil celkově druhý (33:43). Překonal ho jen nám dobře známý polák Robert Antczak časem 32:28. Třetí celkově skončil Daniel Šindelek časem 33:55.  Tito tři byli i první ve svých kategoriích. V ženách byla nejrychlejší naše Jana Richterová (42:01). Nejlepší z naších chlapů byl Radim Kasalík (34:22). A pěkný sprinterský souboj předveli v cíli i Honza Ferenz s Romanem Vehovským. Opravdu to stálo za to, být u toho. I v tom vedru do toho dali vše.

Po doběhu byl pro závodníky připraven hamburger, který pro ně připravil Ruda. Tak snad všem chutnal.  Jirka Armlich pak čepoval pivo a staral se o pití. Hoši díky za to.

Po vyhlášení dětí a kategorií dospělých došlo i na očekávané vyhlášení Prajzsko-opavské běžecké ligy. Už před závodem si bylo možné prohlédnout nový putovní pohár, který si pak odnesl na rok domů Roman Janeček. Dostal i běžecké triko mistra ligy, tak doufejme, že ho využije a bude v něm sem tam i závodit a dělat lize propagaci.  Triko nejlepší ženy si pak odnesla Jaroslava Pokorová. Po vyhlášení výsledků POBLu proběhla pro účastníky ligy malá tombola.

Doufám, že se Vám všem závod líbil a děkuji, že jste na něj, i přes extrémní počasí, dorazili.

Titulek: hello all. i am serwesen

Hmm. Its me again. I am serwesen from Chinese.

Datum: 09.11.2018

Titulek: hello all. thanks for approved.

hello all. thanks for approved.

Datum: 20.07.2015

Vložil: er

Titulek: POBL

vyhlášení výsledku POBL jsi zaslouží větší prostor, je to souhrn celoročního úsilí závodníku, s tím související práce se zpracováním výsledku, tabulkami atd.
Za to vše patří Markovi velké poděkování, určitě by jsi zasloužil stejný dres jako Roman :)

Vložil: marek

Titulek: Re: POBL

uvidíme, plánuji vyhodnocení jako zvlášt akci - společenskou. snad ale na té akci nezůstanu sám :-) pak jen zvolit vhodný termín

Datum: 19.07.2015

Vložil: Miloslav Šmirják

Titulek: startovní číslo

Ahoj,
omylem jsem Vám vzal startovní číslo, tak jej dodám při nejbližším závodě.

Titulek: Re: startovní číslo

OK, dík

Datum: 18.07.2015

Vložil: LN

Titulek: Profil trati

Zdravím, je někde k náhlednutí profil trati? Případně běží se jedno kolo, nebo více? Děkuji

Datum: 15.06.2015

Vložil: Dominik

Titulek: přihášení Olšinky Kros

dá se přihlásit předem,nebo až v den závodu?

Datum: 16.06.2015

Titulek: Re: přihášení Olšinky Kros

udelame i online registraci, nezávaznou, bez platby predem, jen, at vas mame v systemu