3. ročník - 2016/17

 
 
 
 
 

Dobojováno jest !!! Poslední závod ročníku 2016/17 je za námi. Martin Ocásek z Krnova (1604,5388 bodů) již měl vítězství jisté a zranění mu nedovolilo se účastnit posledních závodů v lize, škoda. Tak snad se dá přes léto brzy do kupy a příšti rok se pokusí vítězství obhájit. Druhé místo vybojoval Roman Janeček (Caramba! Team - 1541,8967 bodů) před stále se zlepšujícím Ondřejem Dominikem (MK Seitl Ostrava - 1524,4269 bodů). V ženách to je, jako snad každý rok, boj do posledního závodů. Ten si zkušeně ohlídala Renáta Jalůvková (Caramba! Team - 1156,8690 bodů) a obhájila loňské celkové vítězství v ženách před Janou Dominikovou (MK Seitl Ostrava - 1144,3427 bodů) a Nikolou Kružberskou (Opava - 1091,1389 bodů).

 

Gratulujeme.

 

Všem děkuji za účast v lize a již brzy proběhne, tak jako vloni, slavnostní vyhlášení vítězů, předání dárků (pro všechny, kteří odběhli min. 5 závodů a příjdou na vyhlašování) a závěrečná tombola, kde budou zase zajímavé ceny...budou zase dvě tomboly, kde v té pro ty co zaběhli min. požadovaných 15 závodů bude např. zdarma Craft run Fest maraton v Ostravě, startovné na všechny závody ligy zdarma atd.
Máte se na co těšit :-). Termín vyhlašováni se včas dovíte. Musím počkat na výrobu darečků. Již brzo bude spuštěna registrace do dalšího ročníku ligy. Budou vymazaní všichni, kteří loni měli odběhnuto 2 a méně závodů. Samozřejmě se mohou znovu přihlásit. Ostatní, kteří se ligy účastnit už nechtěji, ať mi napíšou a já je odhlásím. Budou změněny i závody ligy. Nové přibudou a některé zase ubudou. Ještě není rozhodnuto které.

 

Dále bych Vás chtěl poprosit, kdyby se našel nějaký stabilní sponzor ligy, moc bych to uvítal. Vždy do poslední chvíle bojuji s financemi a nevím, kolik se mi podaří pro ligu sehnat peněz či darů. Vše co seženu dávám do dárků, do cen, do tomboly pro Vás.

 

Dnes to bylo delší, tak ahoj na vyhlášení a hurá do dalšího ročníku 2017/2018

 

Marek Rinka

 

 

Diskusní téma: 3. ročník

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek