> www.prespolnak.cz/vysledky-2017/ <   výsledky v pdf TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY výsledky z Hlučína bohužel ještě nemám   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

22.09.2017 14:27
byly nahrány výsledky děti z Modelu - TADY   omlouvám se, zapomněl jsem je nahrát dřív

Středeční proběhnutí Krosového přeboru

19.09.2017 09:47
Ve středu 20.9. si bude možné cvičně proběhnout trať v rámci tréninku Prajzského BK Kravaře. Sraz běžců je v 17:15 na fotbalovém hřišti v Nových Sedlicích (17:17 se vybíhá!). Trénink povede Karek Michalčík ml. Trénink je veřejný, může přijít kdokoli - hlásit se předem není třeba. Jestli budete mít...

Tento víkend: Mokré Lazce - Přespolńák

18.09.2017 20:35
V sobotu startuje v Mokrých Lazcích 2. ročník běhu na 10.km. pod názvem Přespolńák. Start je na místním hřišti v 11,00 hodin, běží se obcí, do prostoru lesa v okolí Hrabyně a zpět. Součástí akce je také běh na 4. km a dětské běhy. Více informací najdeš v kalendáři akcí.

První video z Modelu + foto

18.09.2017 12:15
fotky a video - TADY

Výsledky z Hlučína, Modelu a aktualizace POBLu

17.09.2017 20:01
výsledky z Hlučína - TADY výsledky z Modelu - TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

Registace na Model ukončena

16.09.2017 18:14
Byla ukončena onlline registrace na Veřejný běh kolem komínu Model. Dále se bude možnost registrovat před startem. Předem registrovaní před závodem nic nevyplňují, jen si vyzvednou startovní číslo.

Tento víkend: Hlučín, Pietrowice a Model !!!

12.09.2017 21:31
V sobotu je na programu běžecký závod na 8.km. v Hlučíně. Start a cíl je na hlučínském náměstí, prezentace v restauraci "u Bětky", startuje se trochu netradičně v 16,00 hodin odpoledne. Propozice v kalendáři akcí. Také v sobotu, v Pietrowicach Wielkich, na polské straně, startuje běh na 10.km....