Diskuze

Datum: 07.09.2015

Vložil: Dany

Titulek: Opavská míle

Ahoj, nechcete se po Opavaské míli "proběhnout " ještě po Opavě at ten středeční tréning nešidíme? :-)

Datum: 10.09.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Opavská míle

stacilo to, pristi tyden to zase rozjedem a ted v sobotu v Chuchelne

Datum: 01.06.2015

Vložil: Kubin Jiří

Titulek: Hněvošicka 10

Ahoj Marku, zeptej se prosím Tě Davida Střižíka jak doběhl v Hněvošicích. Ja jsem doběhl celkově pátý, ale ve výsledcích jsem až šestý. Někdo přede mnou je prostě navíc, ale nevím kdo
Díky Jirka

Datum: 01.06.2015

Vložil: David Střižík

Titulek: Re: Hněvošicka 10

Já na to právě Marka upozornil - špatné výsledky. Měl bych být 9. podle mne v čase kolem 43:33 (naměřeno na mých garminech). Bohužel nemám správně ani pozici a ani čas no, ale není to mou chybou. :-(

Datum: 02.06.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Hněvošicka 10

jj, zkuste napsat jaskovi, mam nekde jeho mail, pohledam

Datum: 30.05.2015

Vložil: Ivan Riedl

Titulek: Hlučínský půlmaraton

Špatná organizace. Po 1. kilometru nás děvčata z občerstvovací stanice přesvědčovala, že půl maraton se běží jinou trasou než kde běží čelo závodu. 2x jsem se ptal a 2x nás posílala jinudy. Samozřejmě po dalších 2 kilometrech jsme byli opět v pasti. Po 3 kilometrech 2x stát, na to jsem neměl nervy a radši jsem to ukončil.
Když jsem šel děvčatům "poděkovat" ještě v průběhu závodu, tak mi řekli, že se teprve před chvíli dozvěděli kudy máme vůbec běžet.

Datum: 30.05.2015

Vložil: marek

Titulek: Re: Hlučínský půlmaraton

jestli chcete napsat clanek ohledne hlucinskeho pulmaratonu, tak ho napiste na prajzskybk@atlas.cz. my s timto zavodem nemame nic spolecneho. tento zavod poradaji lide z hlucina, nas se netyka.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek