Novinky

Nový netradiční závod

06.04.2020 10:09
https://zavodyzjasenek.wz.cz/registrace/ Vážení přátelé, běžci a běžkyně, jaro pomalu postupuje a závody odpadají jeden za druhým. Samozřejmě se dá běhat jen tak, každý sám, své trasy, ale atmosféru a závodění to nenahradí. Bohužel vzhledem k současné situaci to ještě chvíli potrvá, než se...

Kobeřická 20 - FOTO

12.03.2020 08:50
fotky najdete TADY

Zrušení závodu Jarní 10

10.03.2020 19:32
Vážení sportovní přátelé, vzhledem k nastávající situaci zákazu pořádání jakýchkoliv akcí, kde by se shromáždilo více než 100 lidí a doporučení města na zrušení závodu, které respektujeme, jsme nuceni zrušit námi pořádaný běžecký závod - Jarní 10. Protože přepokládáme, že by vás dorazilo více...

Výsledky z Kobeřické 20 + aktualizace POBLu

09.03.2020 09:45
výsledky najdeš TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

Nové závody

04.03.2020 06:04
Do termínovky byly přídány 2 nové a jeden pro mě neznámý závod: Po kopcích naslepo Běh o chlebičovský věnec Skřípovská litačka

Výsledky z Ludgeřovické 15 + aktualizace POBLu

29.02.2020 13:28
výsledky najdeš TADY   byly aktualizovány výsledky POBLu - TADY   jestli ve výsledcích chybíte, či je něco špatně, napište na pobl@atlas.cz

25.01.2020 14:52
byla ukončena online registrace na Zimní šestku, dále se můžete registrovat před startem od 8.30 v místě konání závodu   PROPOZICE