Prajzsko-opavská běžecká liga (POBL) je seriál běžeckých závodů pořádaných na  “prajzské” a v okrese Opava. Cílem je podpořit místní závody a stmelit je do dlouhodobé soutěže. Seriál se skládá z cca. 28 závodů různých distancí po celém okrese.  Jelikož každý rok vzniká nějaký nový závod, dochází i v POBLu k mírně obměně závodů. Celkově se každému do finálních výsledků počítá 15 nejlepších závodů.

 

Bodové hodnocení se odvíjí od počtu ůčastníků jednotlivých závodů.  Po skončení ročníku proběhne slavnostní vyhlášení, kde první tři nejlepší muži i ženy dostanou hlavní ceny (dle možnosti pořadatele) a vítězové mužské a ženské kategorie obdrží putovní pohár ligy. Ceny dostanou i první tři v jednotlivých kategoriích. Pro ty, kteří odběhnou min. 5 závodů a zúčastní se vyhlašování je vždy připraven u prezentace dárek. Poté proběhne tombola, kde ti co zaběhli min. 15 závodů jsou v osudí o hodnotnější ceny a pak ti, co mají min. 5 závodů v osudí normální tomboly.

Startovné do ligy je dobrovolné, kde to, co se vybere, slouží na nákup cen. Stále se hledají sponzoři, kteří by byli ochotní nás v našem snažení podpořit.

Prajzsko-opavská běžecká liga (POBL) je seriál běžeckých závodů pořádaných na “prajzské” a v okrese Opava. Cílem je podpořit místní závody a stmelit je do dlouhodobé soutěže. Seriál se skládá z cca. 28 závodů různých distancí po celém okrese. Jelikož každý rok vzniká nějaký nový závod, dochází i v POBLu k mírně obměně závodů. Celkově se každému do finálních výsledků počítá 15 nejlepších závodů.

 

Bodové hodnocení se odvíjí od počtu účastníků jednotlivých závodů.  Po skončení ročníku proběhne slavnostní vyhlášení, kde první tři nejlepší muži i ženy dostanou hlavní ceny (dle možnosti pořadatele) a vítězové mužské a ženské kategorie obdrží putovní pohár ligy. Ceny dostanou i první tři v jednotlivých kategoriích. Pro ty, kteří odběhnou min. 5 závodů a zúčastní se vyhlašování je vždy připraven u prezentace dárek. Poté proběhne tombola, kde ti co zaběhli min. 15 závodů jsou v osudí o hodnotnější ceny a pak ti, co mají min. 5 závodů v osudí normální tomboly.

 

Startovné do ligy je dobrovolné (více TADY), kde to, co se vybere, slouží na nákup cen. Stále se hledají sponzoři, kteří by byli ochotní nás v našem snažení podpořit. V případě zájmu nás podpořit pište na pobl@atlas.cz

 

Běhu zdar

 

Marek Rinka

Prajzský BK & POBL

 

Prajzsko-opavská běžecká liga

-------------------------------------------------
 
-------------------------------------------------
 
 
-------------------------------------------------
 
 
 

S PODPOROU